Otwarcie wyremontowanego odcinka drogi wojewódzkiej Nr. 668 Piątnica Poduchowna – Przytuły – Osowiec [VIDEO]

  • 21.09.2022, 08:24 (aktualizacja 21.09.2022, 10:19)
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Otwarcie wyremontowanego odcinka drogi wojewódzkiej Nr. 668 Piątnica Poduchowna…
Oficjalnie otwarto drogę nr 668 w miejscowości Mścichy. Remont nawierzchni wyniósł prawie 2,5 mln złotych , a odcinek poddany renowacji wynosi niespełna 3km

 To bardzo ważne , aby wspierać takie inwestycje, ponieważ poprawia to jakość życia mieszkańców. Jest to droga , którą uczęszcza wiele osób. Nie tylko mieszkańców , ale również turystów- z Polski , zza granicy. Ten odcinek nie był wizytówką regionu.

 Odcinek , który został wyremontowany to między innymi jedyny dojazd do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Poprawa jakości drogi poprawi również pod względem turystycznym atrakcyjność tych okolic. 

 

Renowacja drogi nr 668 w miejscowości Mścichy była również wyczekiwana przez mieszkańców. W ramach przedmiotowego zadania zostały wyremontowane istniejące zjazdy oraz wykonane roboty towarzyszące tj. roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, karczowanie krzaków, odtworzenie rowów przydrożnych, brukowanie skarp, uzupełnianie poboczy. Wykonanie w/w zadania w znacznym stopniu przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz podwyższyło poziom komfortu podróżnych.

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe