Czy będzie zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Piątnica - Drozdowo - Łomża?

  • 2 dni temu, 12:48
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Czy będzie zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Piątnica - Drozdowo…
Do naszej redakcji dotarła informacja o planowanej zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu przy zjeździe z mostu Hubala.

 Postanowiliśmy sprawdzić Informację, z której wynika, że z dniem 1.10.2022 zmianie ulegnie organizacja ruchu na skrzyżowaniu, przy zjeździe z mostu Hubala w stronę Piątnicy (pierwszeństwo będą miały osoby jadące z Łomży w kierunku Piątnicy, kierowcy jadący od strony Drozdowa bez pierwszeństwa)

Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Krzysztof Święcki poinformował nas, że  rezygnuje z wprowadzania zmian w tym miejscu: "22.09. odbyło się spotkanie z mieszkańcami m.in. Drozdowa, Kalinowa, Niewodowa, którzy częściej niż osoby udające się na wypoczynek korzystają z tej trasy i ich zdanie Zarząd Dróg Powiatowych musi mieć na uwadze. Z tego powodu wstrzymuję się z wprowadzeniem zmian w tym miejscu przynajmniej do czasu powstania obwodnicy. Jeżeli sytuacja się nie poprawi, temat zmiany organizacji ruchu wróci"  

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe