Od dziś studenci "rządzą" w mieście

  • 02.06.2014, 14:43
  • Redakcja
Od dziś studenci  "rządzą" w mieście
- Drodzy studenci, mam zaszczyt przekazać Wam klucze do bram Łomży. Proszę, abyście dobrze, starannie, sprawiedliwie i uczciwie zarządzali miastem – mówił Prezydent Mieczysław Czerniawski do studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
- Drodzy studenci, mam zaszczyt przekazać Wam klucze do bram Łomży. Proszę, abyście dobrze, starannie, sprawiedliwie i uczciwie zarządzali miastem – mówił Prezydent Mieczysław Czerniawski do studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W poniedziałkowe południe delegacja uczelni pojawiła się przed ratuszem, aby odebrać klucze od Prezydenta i rozpocząć tym samym oficjalnie studenckie święto. Juwenalia potrwają do piątku.

ZOBACZ ZDJĘCIA

- Przez te 5 dni macie być gospodarzami miasta, przyjmować wszystkich na waszych spotkaniach, balu i wyborach miss uczelni, w których mam zaszczyt uczestniczyć jako członek jury – mówił do studentów Mieczysław Czerniawski. A młodzież obiecała, że na czas juwenaliów będzie dobrze opiekować się miastem. 

Informacje na temat juwenaliów: http://juwenalia.lomza.pl/

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe