Jasełka w PWSiP

  • 19.12.2013, 10:58
  • MS
Jasełka w PWSiP
Studenci oraz przyjaciele Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości spotkali się na pełnej ciepła i życzliwości uroczystości wigilijnej. Głównym jej punktem były przygotowane przez studentów uczelni jasełka. Nie zabrakło również bożonarodzeniowych oraz noworocznych życzeń.Studenci oraz przyjaciele Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości  spotkali się na pełnej ciepła i życzliwości uroczystości wigilijnej. Głównym jej punktem były przygotowane przez studentów uczelni jasełka. Nie zabrakło również bożonarodzeniowych oraz noworocznych życzeń.

 W świątecznym spotkaniu wziął udział wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski, który powiedział:

 - Całej społeczności uczelni życzę, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były pełne pokoju i radości, a zbliżający się Nowy Rok 2014 niech będzie czasem obfitującym we wszelką pomyślność w Państwa życiu.

Zdjęcia 

 Uroczystość odbyła się w auli nowego budynku łomżyńskiej uczelni.

MS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe