Olszyny - bicie rekordu w resuscytacji serca - VIDEO

  • 22.10.2013, 15:25
  • Telewizja Narew
Olszyny - bicie rekordu w resuscytacji serca - VIDEO
Nawet kilkuletnie dziecko potrafi uratować ludzkie życie, wykonać masaż serca oraz sztuczne oddychanie. Przekonują o tym maluchy ze Szkoły Podstawowej w Olszynach w gminie Piątnica, które na apel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięły udział w biciu rekordu świata.
Nawet kilkuletnie dziecko potrafi uratować ludzkie życie, wykonać masaż serca oraz sztuczne oddychanie. Przekonują o tym maluchy ze Szkoły Podstawowej w Olszynach w gminie Piątnica, które na apel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka wzięły udział w biciu rekordu świata w resuscytacji, czyli przywracaniu pracy układu krążenia i oddychania w przypadkach zagrożenia.Telewizja Narew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe