Otwarcie basenu odkrytego.

  • 26.06.2013, 08:34
  • K.S
Otwarcie basenu odkrytego.
29 czerwca br. o godz. 14:00 na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3-go Maja, odbędzie się rozpoczęcie wakacji i oficjalne otwarcie odkrytego basenu, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
Festyn sportowo – rekreacyjny z okazji rozpoczęcia działania basenu odkrytego w Łomży.
29 czerwca br. o godz. 14:00 na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3-go Maja, odbędzie się rozpoczęcie wakacji i oficjalne otwarcie odkrytego basenu, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Dla wszystkich uczestników, którzy w tym dniu przybędą na dawną strzelnicę przygotowano wiele wspaniałych atrakcji takich jak: dmuchane zamki, spiderman, zjeżdżalnia.  Dla miłośników sportu przygotowano konkurencje sportowo-rekreacyjne m.in. rzut piłką do kosza, strzały na bramkę,  rzuty ringo, gra w boule. O godzinie 15:00 zaplanowany jest występ kapeli muzycznej MAKI. Mamy nadzieję że pogoda tego dnia dopisze, a wszyscy uczestnicy będą się bardzo dobrze bawić.
K.S

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe