Burza w Łomży

  • 27.05.2013, 17:50
  • K.S
Burza w Łomży
Prezentujemy zdjęcia nadesłane do redakcji naszego portalu przez jednego z internautów, który podczas burzy przejeżdżał Al.Legionów.Burza która przeszła przez nasze miasto w kilka minut zamieniła główne ulice miasta w rwące potoki.
Prezentujemy zdjęcia nadesłane do redakcji naszego portalu przez jednego z internautów, który podczas burzy przejeżdżał Al.Legionów. Burza która przeszła przez nasze miasto  w kilka minut zamieniła główne ulice miasta w rwące potoki.K.S

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 28.05.2013, 20:47
to w Piątnicy gdzie zazwyczaj jest powódź było mniej wody masakracja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe