Spotkanie z nowym dyrektorem szpitala w Łomży - VIDEO

  • 15.05.2013, 16:03
  • redakcja
media-videoads-video-2013-05-szpital_nowy_dyrektor
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dniu dzisiejszym w szpitalu wojewódzkim w Łomży odbyło się pierwsze spotkanie nowego dyrektora szpitala w Łomży pana Krzysztofa Bałaty oraz członków zarządu województwa podlaskiego Jacka Piorunka i Karola Pileckiego z ordynatorami oddziałów.
W dniu dzisiejszym w szpitalu wojewódzkim w Łomży odbyło się pierwsze spotkanie nowego dyrektora szpitala w Łomży pana Krzysztofa Bałaty z ordynatorami oddziałów.
Nowy dyrektor przedstawił dotychczasowe dokonania w zakresie restrukturyzacji placówek ochrony zdrowia jakimi kierował do tej pory na terenie całej Polski. Wstępnie przedstawił też pierwsze cele jakie postawił sobie za priorytetowe bez uwzględniania szczegółów, które ja to ujął nowy dyrektor "Nie ujawnię ze względu na konkurencję ..." którą jak twierdzi nawet szpital wojewódzki musi brać pod uwagę.
Po spotkaniu z ordynatorami oddziałów szpitalnych dyrektor Krzysztof Bałata oraz członkowie zarządu województwa podlaskiego odpowiadali na pytania dziennikarzy.
redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe