7 medali przełajowych mistrzostw województwa

  • 30.04.2013, 13:58
  • redakcja
7 medali przełajowych mistrzostw województwa
W minioną sobotę ciężkie, piaszczyste trasy Przewięzi k/Augustowa gościły najlepszych biegaczy przełajowych naszego województwa w kategoriach gimnazjów i szkół podstawowych.

W minioną sobotę ciężkie, piaszczyste trasy Przewięzi k/Augustowa gościły najlepszych biegaczy przełajowych naszego województwa w kategoriach gimnazjów i szkół podstawowych.

W gimnazjach startowało 20 zespołów sztafetowych(10x1km), które zostały wyłonione w drodze eliminacji województwa podlaskiego w kategorii gimnazjów oraz po 60-ciu najlepszych uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI. Na tej imprezie znakomicie zaprezentowali się podopieczni Andrzeja Łukianiuka z PG 2 Łomża, którzy jako jedyni z terenu ziemi łomżyńskiej zdobyli tytuł mistrzów województwa wyprzedzając przedstawicieli naszego regionu tj. PG 2 Grajewo(op. Przemysław Dąbkowski) i PG Danówek (op. Marcin Karwowski). Biegacze z Łomży już na pierwszych dwóch zmianach biegli na 1-2 miejscu, ale prawdziwy popis dali od trzeciej zmiany gdy tylko zwiększali przewagę nad bardzo groźnymi zespołami z Grajewa, Danówka i Suchowoli.

Andrzej Łukianiuk- cały zespół pobiegł bardzo równo i nikt nie zawiódł co było kluczem do sukcesu, jednocześnie chcę podziękować trenerowi Przemysławowi Pucykowi, z którym uzupełnialiśmy się w przygotowaniach chłopców do mistrzostwa co przyniosło świetny efekt.

Pozostałe 3 medale dla naszego regionu wywalczyli uczniowie szkół podstawowych:

m.2 Sokołowska Angelika kl.V (SP 7 Łomża)

m.3 Ramotowska Julia kl.V (SP 7 Łomża)

m.2 Łajewski Piotr kl.IV (SP 1 Grajewo)

m.3 Górski Paweł kl.VI (SP Szczuczyn)

redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe