Są umowy z podwykonawcami na budowę hali targowej

  • 18.04.2013, 11:49
  • redakcja
Są umowy z podwykonawcami na budowę hali targowej
Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski w poniedziałek po raz kolejny spotkał się z przedstawicielami firmy Masbud Invest z Suwałk, będącej głównym wykonawcą hali targowej na miejskim targowisku.
Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski w poniedziałek po raz kolejny spotkał się z przedstawicielami firmy Masbud Invest z Suwałk, będącej głównym wykonawcą hali targowej na miejskim targowisku.

Na spotkaniu tym ostatecznie zaakceptowany został kształt umów z podwykonawcami i umów cesji. Wczoraj główny wykonawca budowy hali targowej podpisał umowy z podwykonawcami na wykonanie robót ziemnych, sanitarnych i elektrycznych. Miasto Łomża podpisało z tymi podwykonawcami umowy cesji, co oznacza, że na ich konta będzie przelewać środki za wykonanie robót na podstawie częściowych faktur.
Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego sp. z o.o. z Ostrołęki wykona roboty ziemne, fundamenty, prace nadziemne, węzeł biurowo-sanitarny, podłoża i posadzki, obudowy lekkie i stolarkę. Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Antoni Podurgiel z Suwałk wykona przebudowę linii napowietrznej nN oraz budowę oświetlenia terenu, instalacji oświetlenia, instalacji odgromowej, okablowania strukturalnego oraz instalacji elektrycznej węzła c.o. Natomiast instalację c.o. i ciepła technologicznego, wentylację, instalację wodociągową i p. poż., kanalizację wewnętrzną, przyłącza wodociągowe i sanitarne oraz przyłącza i instalację kanalizacji deszczowej wykona Zakład Instalacyjno-Inżynieryjny sp. j. W. Jemielity T. Smoliński z Łomży.
W trakcie zatwierdzania jest umowa na wykonanie robót i umowa cesji z podwykonawcą HK Produkcyjny Ośrodek Maszynowy sp. z o.o. z Suwałk na wykonanie konstrukcji stalowej hali i wiaty.
Termin zakończenia budowy hali targowej wraz z wiatą na targowisku miejskim w Łomży to niezmiennie koniec października 2013 roku.

 źródło: UM Łomżaredakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe