I w powiecie łomżyńskim Maraton Zumba

  • 16.04.2013, 13:05
  • redakcja
I w powiecie łomżyńskim Maraton Zumba
Studio Tańca B.K.Step przywitało wiosnę tanecznym krokiem organizując 14 kwietnia br. I w powiecie łomżyńskim Maraton Zumba.
Studio Tańca B.K.Step przywitało wiosnę tanecznym krokiem organizując 14 kwietnia br. I w powiecie łomżyńskim Maraton Zumba.
Wydarzenie to zgromadziło na hali sportowej w Piątnicy kilkuset miłośników tego tańca młodszych i starszych, którzy postanowili spędzić te kilka godzin aktywnie i pożytecznie. Pozytywny nastrój udzielał się każdemu bez wyjątku. Podczas przerwy odbył się konkurs ze znajomości Zumby i losowanie nagród, które przeplatane były pokazami tańca break dance C.T.Group i hip hop B.K.TEAM oraz zmysłowym tańcem brzucha Sylwi Sachajko, wielokrotnej Mistrzyni Polski w Tańcu Orientalnym, finalistki Mistrzostw Świata Belly Dance Show 2011. Szaloną zabawę poprowadzili jedni z najlepszych instruktorów: Moez Saidi Tunezja / Polska - mieszkający od 5 lat w Polsce instruktor pochodzący z Tunezji. Specjalizuje się w Zumbie, Aqua Zumbie i hip-hopie. Prowadzi zajęcia w znanych warszawskich szkołach tańcach i klubach fitness. Często możemy ujrzeć go w polskich mediach. Ola Łużecka Warszawa jedna z pierwszych w Polsce, dyplomowanych instruktorów ZUMBY oraz wielu jej odmian m.in. AQUA ZUMBA, ZUMBA CIRCUIT, ZUMBA GOLD, ZUMBA TONING czy też ZUMBATOMIC. Pracuje jako animator czasu wolnego w zagranicznych kurortach. W swojej karierze animatora miała okazję pracować m.in. na Ibizie, wyspach greckich, Turcji i Egipcie. Marta Książak Biała Podlaska jest instruktorem ZUMBA FITNESSŽ, ZumbAtomic Ž , tancerką i wokalistką. Przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 13 lat. Od 1999r. jest wokalistką zespołu ?Rewers Band?. Brała udział w różnych projektach muzycznych (min. laureatka IV edycji programu IDOL, współpraca z zespołem ŁZY na ostatniej ich płycie ?Bez Słów?). Marlena Rutkowska Białystok dyplomowany instruktor fitness, tancerka, ZUMBA instruktor Sylwia Sachajko Białystok zajmuje się rozwojem ciała poprzez aktywność taneczną - zajęcia taneczne(Zumba, taniec orientalny, Bokwa, Lejdis Dance, Sexi Dance,Samba). Diana Iwoanowicz Łomża instruktorka fitness i 1sza instruktorka zumby w Łomży. Taniec pojawił się w jej życiu już w wieku 7 lat. 10 lat tańczyła taniec towarzyski i 3 lata Hip Hop, brała udział w wielu ogólnopolskich turniejach TT jak i HH oraz warsztatach tanecznych. Natalia Fabian Zambrów jest instruktorem tańca sportowego (towarzyskiego), fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz Zumby.

redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe