Paula Zajkowska wygrywa casting

  • 15.04.2013, 09:23
  • redakcja
Paula Zajkowska wygrywa casting
24-letnia Paula Zajkowska z Sokółki będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Eurovision of the World.
24-letnia Paula Zajkowska z Sokółki będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Eurovision of the World.

Znamy już oficjalnie polską finalistkę castingu, która będzie ubiegać się o koronę prestiżowego konkursu Miss Eurovision of the World 2013 w Turcji.  Finałowa gala tego konkursu odbędzie się 25 maja 2013 r. w Halic Congress w Instanbule. Na podstawie castingu organizowanego przez Miss Eurovision Poland i nadesłanych zgłoszeń mailowych 13 kwietnia 2013 wybrana została reprezentantka Polski.

Wybór jury padł na 24-letnią Paulę Zajkowską z Sokółki, która została uznana za najpiękniejszą kobietę w województwie podlaskim w 2012 roku otrzymując tytuł Miss Polonia Województwa Podlaskiego. W tym samym roku biorąc udział w konkursie Miss Studentek Juwenalia 2012 otrzymała tytuł Miss Foto Juwenalia w Białymstoku.

Uczestnictwo w konkursach nie tylko było wspaniałą przygodą ale na pewno także ciekawym i wartościowym doświadczeniem, który przyda się podczas przygotowań do Miss Eurovision of the World w Turcji:€“ dodaje dyrektor castingu Anna Maria Lewiarz

 Z nadesłanego formularza, dowiadujemy się że na co dzień Paula studiuje kosmetologię w Białymstoku, co również przekłada się na rozwijanie jej pasji w kierunku dietetyki i wizażu. Jednym z jej marzeń jest otworzenie własnego salonu urody na obrzeżach jakiegoś dużego miasta. Jest pozytywnie  nastawiona do życia, optymizm i determinacja pozwalają jej osiągać postawione sobie cele. Prowadzi zdrowy styl życia co przekłada się na piękną sylwetkę, którą dodatkowo podkreśla uroczy uśmiech.

  Finalistka polskiego castingu Miss Eurovision of the World ma także artystyczną duszę. Uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie brała lekcje gry na pianinie i dodatkowo uwielbia śpiewać.

 Paula Zajkowska otwarta jest na drugiego człowieka,  wierzy w siłę nauki, potrafić swobodnie wyrażać  swoją osobowość, ceni sobie wartości rodzinne ale również religię.

Konkurs piękności organizowany jest po raz pierwszy na świecie przez Turcję, tak więc historia tego prestiżowego konkursu dopiero się tworzy. Tytuł o który ubiegać się będą kandydatki ma rangę europejską. Za wyłonienie finalistki w Polsce odpowiada dyrektor castingu Anna Maria Lewiarz oraz koordynator przedsięwzięcia Mariusz Patalan, którzy pochodzą w Łomży. W tym roku z uwagi, że na wyłonienie finalistki Polski mieliśmy tylko 10 dni formuła Castingu przybrała formułę internetową,

 Za rok planujemy aby impreza przybrała właściwy dla jej rangi poziom oraz atrakcyjność skutkująca promocją Polski na arenie międzynarodowej.  Będziemy starali się już pół roku wcześniej pozyskać ogólnopolskie media oraz kluczowych sponsorów do podniesienia klasy, prestiżu castingu oraz oczekiwań partnerów i kandydatek castingu - dodaje koordynator castingu w polsce Mariusz Patalan

Gratulujemy naszej polskiej kandydatce i życzymy jej sukcesu oraz korony Miss Eurovision of the World 2013 w Turcji!

 

redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olaaulala
olaaulala 01.06.2013, 19:37
taka sobie, jest wiele lepszych dziewczyn ...

Pozostałe