Miss Eurovision of the World 2013 Casting Polska - VIDEO

  • 02.04.2013, 05:45
  • Telewizja Narew
media-videoads-video-2013-03-miss_eurovision_tv
loadingŁaduję odtwarzacz...
W raz z moją koleżanką Anną Marią Lewiarz, która urodziła się w Łomży przeprowadźmy ogólnopolski CASTING na Reprezentantkę Polski w Konkursie o tytuł Miss Eurovision of the World.
W raz z moją koleżanką Anną Marią Lewiarz, która urodziła się w Łomży przeprowadźmy ogólnopolski CASTING na Reprezentantkę Polski w Konkursie o tytuł Miss Eurovision of the World. Nie ukrywamy, że cieszylibyśmy się bardzo gdby kandydatka pochodziła z naszych rodzimych regionów. Możemy zabrać nawet dwie reprezentantki dla tego również mile widziane są dziewczyny z całej Polski spełniające kryteria.

Miss Eurovision of the World organizowany jest po raz pierwszy na świecie. Tytuł o który ubiegać się będą kandydatki ma rangę europejską. Finał  konkursu  odbędzie się w na przełomie 15-26 maja 2013 w Instanbule. Wszystkie kandydatki przed finałową galą w Turcji  będą uczestniczyć w warsztatach przygotowujących, które obejmują m.in. naukę poruszania się po wybiegu, przymiarki ze stylistką oraz sesję zdjęciowe.

Do castingu w Polsce mogą zgłaszać się wszystkie dziewczyny w wieku 16-26 lat, które posiadają min. 174 cm i proporcje ciała zbliżone do 90-60-90. Oczywiście przyszła Miss oprócz naturalnej urody, uśmiechu i pewności siebie powinna potrafić swobodnie wyrażać  swoją osobowość, pracować w zespole czy też wierzyć w siłę nauki.

 

Z uwagi na to, że czasu na zgłoszenia zostało już niewiele, dla tego w tym roku casting odbywa się w bardzo prosty sposób. Wystarczy wysłać tylko drogą internetową poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy do 12 kwietnia 2013 r. na adres: [email protected], który można pobrać pod adresem: http://www.tinyurl.pl?3Sm4TV12

Nie lada gratką jest również ogólnopolski konkurs skierowany do polskich projektantów mody, którzy zechcą się podjąć zaprojektowania „Kreacji Narodowej” dla finalistki Polski, która będzie reprezentowała nasz kraj podczas wielkiego finału Miss Eurovision of the World 2013 w Turcji.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie od trzech do pięciu zdjęć gotowej kreacji o charakterze wieczorowym, która powinna kojarzyć się z Polską lub odwołać się do motywów kultury ludowej. Zgłoszenia należy wysłać do 30 kwietnia 2013 roku na podany niżej adres emailowy, natomiast ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 maja 2013 roku.

Również poszukujemy przedsiębiorców oraz firmy branżowe, które chciałyby wypromować swoją markę na arenie międzynarodowej poprzez wsparcie finansowe lub barterowe reprezentantki Polski w drodze o tytuł Miss Eurovision of the World.

Informacje i kontakt z organizatorami Polskiego castingu:

fanpage: www.facebook.com/MissEurovisionPoland
e-mail: [email protected]
Casting Dyrektor  / Anna Maria Lewiarz /  535 156 478

Koordynator / Mariusz Patalan / 514 484 700

Oficjalna strona Miss Eurovision of the World: www.misseurovisionoftheworld.com

Telewizja Narew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe