Tesco Extra w Łomży gotowe!

  • 06.03.2013, 09:31
  • Redakcja
Tesco Extra w Łomży gotowe!
Już w najbliższy czwartek – 7 marca, o godzinie 15.00 przy ulicy Zawadzkiej 38 zostanie otwarty dla klientów nowy hipermarket Tesco Extra w Łomży. Na klientów czeka tysiące produktów oraz samoobsługowa restauracja Bistro. Nowa inwestycja Tesco pozwoli także zmniejszyć lokalne bezrobocie.

Już w najbliższy czwartek – 7 marca, o godzinie 15.00 przy ulicy Zawadzkiej 38 zostanie otwarty dla klientów nowy hipermarket Tesco Extra w Łomży. Na klientów czeka tysiące produktów oraz samoobsługowa restauracja Bistro. Nowa inwestycja Tesco pozwoli także zmniejszyć lokalne bezrobocie.

W nowym sklepie Tesco Extra pracę znalazło 125 osób, głównie mieszkańców Łomży i okolic. Część z nich to osoby, które wcześniej przez długi czas pozostawały bez pracy. Dzięki sprawdzonemu systemowi szkoleń na bieżąco podnoszą oni swoje kwalifikacje i umiejętności, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klienta w sklepie.

W nowym sklepie, wśród 30000 produktów klienci będą mogli znaleźć oprócz produktów spożywczych i przemysłowych, także sprzęt AGD/RTV, akcesoria samochodowe, zabawki, odzież marki F&F oraz duży wybór kosmetyków.

Z okazji otwarcia sklepu na klientów czeka wiele atrakcji, obniżek i okazji cenowych. Będzie można kupić m.in. 2 produkty w cenie 1 lub drugi za pół ceny. Każdego tygodnia w sklepie organizowanych będzie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset nowych promocji, aby mieszkańcy Łomży mogli kupować taniej swoje ulubione produkty.

W TescoExtra możliwe będzie tanie opłacenie rachunków domowych, wzięcie pożyczki gotówkowej czy wyrobienie karty kredytowej, premiowanej dodatkowymi punktami na karcie Clubcard oraz bonami na zakupy.Amatorów nowinek technicznych ucieszy informacja o sześciu nowych kasach samoobsługowych, które pozwalają szybko i sprawnie zapłacić za zakupy.

MieszkańcyŁomży będą mogli także przystąpić w Tesco Extra do ogólnopolskiego programu Clubcard. Pozwala on zbierać punkty za zakupy, które regularnie będą zamieniane na bony. Przystąpienie do programu jest bezpłatne, a zbieranie punktów odbywa się przez pokazanie przy kasie specjalnej karty, którą każdy klient może wyrobić sobie w dowolnym sklepie sieci Tesco. Ze zniżek, jakie oferuje Clubcard, korzystają już trzy miliony Polaków.

Na terenie sklepu pojawi się także samoobsługowe Bistro z drewnianymi krzesełkami i stolikami. W jego ofercie znajdzie się duży wybór dań śniadaniowych i obiadowych na wagę w jednakowej cenie za 100 g. Klienci będą mogli na miejscu spożyć posiłek, napić się kawy oraz skorzystać
z bezpłatnego dostępu do internetu przez łącze Wi-Fi.

Biuro prasowe - Tesco Polska

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe