Ostrołęka: Komisarz Kurpik odwiedził dzieci z „dwójki”

  • 21.02.2013, 13:15
  • KS
Ostrołęka: Komisarz Kurpik odwiedził dzieci z „dwójki”
Pluszowy policjant gdziekolwiek się pojawi, zawsze wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. W takiej atmosferze można śmiało przyswajać wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa.Tym razem policjanci z ostrołęckiej komendy spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce.

Spotkań było kilka. Rozpoczęły się one w klasach 5. Na zakończenie policjanci zagościli u maluchów z grupy przedszkolnej. W takich wyjątkowych grupach oprócz spotkania poświęconemu bezpieczeństwu w ruchu drogowym, koniczna jest obecność Komisarza Kurpika. Według obserwacji policjantów, to właśnie profilaktyka poprzez zabawę najlepiej sprawdza sięw przypadku maluchów. Podczas spotkań z policjantami dzieci dopytywały się jednak nie tylko o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Padło także wiele pytań związanych z pracą policjanta a wśród nich te dotyczące m.in. psów służbowych.

KS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe