Co słychać Panie doktorze? Oszczędzaj czas, nie zdrowie!

  • 30.12.2015, 15:37
Co słychać Panie doktorze? Oszczędzaj czas, nie zdrowie!
Lepiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć. To powiedzenie znane i bardzo prawdziwe. Nowa usługa oferowana przez Łomżyńskie Centrum Medyczne to właśnie świadoma profilaktyka, zapobieganie kłopotom. Zacząć należy od dokładnych badań. Wszystkie niezbędne naszemu pacjentowi zostaną zrealizowane w je

Lepiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć. To powiedzenie znane i bardzo prawdziwe. Nowa usługa oferowana przez Łomżyńskie Centrum Medyczne to właśnie świadoma profilaktyka, zapobieganie kłopotom. Zacząć należy od dokładnych badań. Wszystkie niezbędne naszemu pacjentowi zostaną zrealizowane w jednym miejscu i w ciągu jednej doby, czyli kompleksowa ocena stanu zdrowia w 24 h.

Pierwszy etap to wizyta pielęgniarska. Podczas niej odbywa się pobieranie materiału do badań laboratoryjnych, badania antropometryczne, pomiar ciśnienia tętniczego i tętna, badanie EKG, spirometria, czyli oraz badania RTG klatki piersiowej oraz USG jamy brzusznej.

Gdy pacjent ma już komplet wyników badań, przychodzi czas na konsultację lekarską. Jej celem jest interpretacja i omówienie całego etapu diagnostycznego oraz przekazanie zaleceń lekarskich.

Kompleksowa ocena stanu zdrowia w Łomżyńskim Centrum Medycznym jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którym brakuje czasu na oczekiwanie w długich kolejkach czy na wędrówkę do kolejnych pracowni i przychodni żeby zebrać wszystkie wyniki.

Całkowite badania w tak krótkim czasie w naszym regionie mogą zaoferować tylko szpitale, ale pod warunkiem hospitalizacji. W Łomżyńskim Centrum Medycznym można badania wykonać w najdogodniejszych dla pacjenta terminach i warunkach.

 Łomżyńskie Centrum Medyczne serdecznie zaprasza.
www.medycynalomza.pl 


Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe