Jak nosić legginsy?

  • 23.10.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Jak nosić legginsy?

Legginsy to praktyczny dodatek do szafy każdej kobiety - jedna para czarnych legginsów, a tyle możliwości stylizacji! Warto na początku zaznaczyć, że legginsy damskie przeszły bardzo długą drogę od czasu pierwszego projektu i przybrały wiele form od tego czasu. Mimo, że pojawiło się wiele innych trendów, legginsy damskie przetrwały je wszystkie i cały czas zajmują ważne miejsce w szafie. Ale czy wiemy o nich wszystko? Okazuje się, że nawet po tylu latach obecności legginsów w świecie mody wiele pań wciąż popełnia błędy podczas ich noszenia.

 

Jak nosić legginsy do pracy?

Niektóre firmy mają surowy dress code, a niektóre z nich są łagodniejsze. W przypadku pierwszego z nich możesz wypróbować coś, co nazywa się tregginsy tj spodnie + legginsy i łączyć je z koszulami, marynarkami itp. Dla pań, które mają bardziej wyluzowane miejsce pracy – można próbować takich samych zestawień, ale z legginsami. Ale upewnij się, że górna część ubrania kończy się poniżej biodra i nie kieruj niepotrzebnej uwagi na dolną część ciała.

 

Ponadto, jeśli wybierasz legginsy damskie wzorzyste, same wzorki muszą być:

 

  • małe,

  • subtelne,

  • stylowe.

 

Jakie buty założyć do legginsów?

Najlepsze w legginsach jest to, że możesz do nich nosić prawie wszystkie rodzaje obuwia. Od klapek i szpilek po buty zimowe i balerinki - wszystkie wyglądają równie dobrze. Jedynym wyjątkiem są gladiatorki i sandały z paskiem, które mogą wyglądać niezbyt ładnie w tym połączeniu.

 

Jak nosić legginsy na treningi?

Dzisiaj bez problemu dostaniesz także legginsy damskie specjalnie zaprojektowane z myślą o treningach. Możesz też założyć legginsy o długości do kolan, a nie te maxi. Tak czy inaczej, po prostu upewnij się, że są dobrej jakości,a inni nie widzą Twojej pupy. W przeciwnym razie może to wyglądać bardzo niezręcznie, gdy jesteś spocona i wykonujesz wszystkie te czynności fizyczne z wyeksponowanymi pośladkami.

 

Jak stylizować legginsy w zimie?

Legginsy, które znajdziesz na Manwoman.co są błogosławieństwem w zimie. Możesz je łączyć z bluzami, swetrami z kaszmiru lub kurtkami i z dowolnymi butami. Ponadto, warto też sobie przypomnieć o tej porze roku o legginsach z polaru.

Grupa Tipmedia
Podziel się: