Pożyczki przez internet za darmo

  • 29.04.2019, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Pożyczki przez internet za darmo
Pożyczki przez internet za darmo w wysokości 1500 złotych za prawdziwe 0% to oferta szybkiej pożyczki gotówkowej w instytucji pozabankowej. Cała procedura związana z wzięciem darmowej pożyczki odbywa się w kanale online i wystarczy posiadać tylko dowód osobisty. Pożyczka za 0 złotych przeznaczona jest dla wszystkich nowych klientów, którzy skorzystają z oferty internetowej pożyczki pozabankowej po raz pierwszy.

Jak skorzystać z pożyczki przez internet za darmo?

Propozycja internetowej pożyczki za darmo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów szukających pierwszej pożyczki online w niewielkiej kwocie wypłacanej od ręki. Wzięcie pożyczki jest proste – wystarczy ustalić kwotę pożyczki oraz okres na jaki chcemy ją zaciągnąć. W tym celu możemy posłużyć się intuicyjnymi suwakami dostępnymi na stronie internetowej instytucji pożyczkowej www.viasms.pl

Następnie wystarczy tylko wypełnić wniosek pożyczkowy wpisując nasze dochody oraz zobowiązania, a także uzupełnić pola w oparciu o dane z dokumentu tożsamości. Do wniosku należy dołączyć czytelny skan obu stron dowodu osobistego. Po potwierdzaniu oświadczeń i zgód wysyłany wniosek jest w ekspresowym tempie analizowany, a o decyzji związanej z udzielaniem pożyczki jesteśmy informowani za pomocą wiadomości sms. Potwierdzeniem akceptacji warunków umowy, a jednocześnie weryfikacją podanych przez nas danych jest zrealizowanie symbolicznego przelewu w wysokości 1 grosza na rachunek wskazany przez firmę pożyczkową. Jest to ostatni formalny wymóg do uruchomienia pożyczki i przelania gotówki na konto pożyczkobiorcy. Umowa oraz potwierdzenie realizacji wypłaty środków przesyłane są na wskazany przez nas adres e-mail. 

Dlaczego udzielają darmowych pożyczek przez internet?

Jaki interes ma instytucja pożyczkowa udzielając pożyczki za 0 zł przez internet? Mianowicie darmowa jest tylko pierwsza szybka pożyczka, każda kolejna jest już płatna. Dodatkowo klient, który pożyczy 1500 złotych i odda dokładnie taką samą kwotę z dużym prawdopodobieństwem decydując się na kolejną pożyczkę skorzysta z niej w tej samej instytucji pożyczkowej, która udzieliła mu wcześniej bezpłatnego wsparcia finansowego. Będzie czuł do niej zaufanie, a dodatkowo będzie ona kojarzyła się pozytywnie właśnie z pierwszą darmową pożyczką. Darmowa pożyczka służy temu, aby ocieplić relację klienta z firmą pożyczkową i ta relacja może w przyszłości zaprocentować tym, że klient weźmie kolejną pożyczkę przez internet, ale tym razem szybka gotówka zostanie mu udzielona na normalnych komercyjnych warunkach.

Czy darmowa pożyczka przez internet się opłaca?

Darmowa pożyczka przez internet pozwala w wygodny sposób pozyskać gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Z reguły szybkie pożyczki pozabankowe sprawdzają się w sytuacjach kiedy pojawia się dziura budżetowana w naszych finansach osobistych spowodowana koniecznością sfinansowania niespodziewanych wydatków.

W życiu każdego z nas może zdarzyć się wyjątkowa sytuacja kiedy zabraknie nam pieniędzy i staniemy przed koniecznością zwrócenia się z prośbą o pożyczkę do znajomych czy rodziny bądź podejmiemy decyzję o sięgnięciu po kredyt. Banki z reguły zainteresowane są pożyczaniem wyższych kwot pieniędzy na dłuższe okresy czasu, a także prowadzą bardziej restrykcyjną politykę udzielania wsparcia finansowego. Otrzymanie kredytu w banku wiąże się z koniecznością potwierdzania wysokości naszych dochodów lub przedstawienia wyciągu z konta osobistego pokazującego historię wpływów. Dla wielu pożyczkobiorców pożyczka w sektorze pozabankowym jest dużo wygodniejsza i łatwiejsza w otrzymaniu. Jej atrakcyjność dodatkowo zwiększa fakt, że jest przyznawana na 0%.

Po darmową pożyczkę przez internet możemy sięgnąć w każdych okolicznościach. Może ona stać się okazją do spełnienia wyjątkowego prezentu sobie bądź naszym bliskim. Z nieoprocentowanego wsparcia finansowego w instytucji pozabankowej możemy skorzystać również w przypadku konieczności usunięcia pilnej awarii samochodu, na która nas aktualnie nie stać, bądź szukając na przykład dodatkowych środków w postaci niewielkiej pożyczki na remont mieszkania. Warto pamiętać, że wzięcie i terminowa spłata pierwszej pożyczki pozytywnie wpłynie na naszą wiarygodność kredytową, a dodatkowo firma pożyczkowa zwiększy nam limit kolejnej pożyczki jeżeli zechcemy z niej skorzystać ponownie w przyszłości.  

Grupa Tipmedia
Podziel się: