Busy do Niemiec zawiozą Cię, dokąd tylko chcesz. Bez przesiadek!

  • 21.06.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Busy do Niemiec zawiozą Cię, dokąd tylko chcesz. Bez przesiadek!
Wyjazdy za granicę wyglądają dziś całkiem inaczej, niż było zaledwie kilka lat temu. Firmy przewozowe rozwinęły się do tego stopnia, że busy do Niemiec odjeżdżają z Polski częściej, niż kursują tu autobusy miejskie. Duże zapotrzebowanie na przejazdy zagraniczne sprawia, że rynek transportowy kwitnie, a my możemy dostać się do Niemiec w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze.

Kierowca busa może Cię podwieźć pod drzwi

Ciężkie bagaże, brzydka pogoda i zmęczenie wielogodzinną jazdą zdecydowanie nie sprzyjają dotarciu z dworca do wybranej lokalizacji. Za taksówkę trzeba dużo zapłacić, a na piechotę nie zawsze ma się możliwość iść. Spacer z walizką w deszczu to doświadczenie, którego lepiej się wystrzegać (wiemy coś o tym!). Sposobem na uniknięcie nieprzyjemności tego typu jest zorganizowanie podróży door to door. Busy do Niemiec  oferują tę opcję pasażerom, żeby uczynić ich przejazd jeszcze bardziej komfortowym.

Taka opcja polega na zamówieniu busa od drzwi do drzwi, czyli prosto do swojego domu. Przewoźnik odbierze nas o określonej godzinie, a następnie zawiezie bezpośrednio na adres w Niemczech, dokąd się wybieramy. Koniec z czekaniem na dworcu i traceniem nerwów na poszukiwanie dogodnego transportu. System proponowany przez przewoźników obsługujących busy do Niemiec jest praktyczny i wręcz uwielbiany przez turystów. Kierowca wie, dokąd ma nas podwieźć i zamiast zatrzymać pojazd na postoju na dworcu, wysadzi nas we wskazanym miejscu na terenie całego państwa.

O tym, jak w praktyce wyglądają busy do Niemiec

Wbrew temu, co uważa wiele osób zainteresowanych podróżą tuż za zachodnią granicę, busy do Niemiec nie są typowymi autokarami, w których może jechać kilkudziesięciu pasażerów. Firmy przewozowe dysponują 9-osobowymi Vanami z różnymi konfiguracjami siedzeń. Fotele są tak ustawione, żeby podróżujący mogli w miarę możliwości rozprostować nogi i odchylić oparcie do tyłu. Większość busów ma lekko przyciemniane szyby, które zatrzymują promienie słoneczne pozwalając oczom odpocząć i utrzymując wewnątrz pojazdu przyjemną temperaturę.

Osoby wybierające busy do Niemiec, chwalą sobie ten środek transportu, oceniając go jako wygodny, a przede wszystkim tani w porównaniu do alternatywnych pojazdów. Na stronie flotea.pl znajduje się innowacyjna wyszukiwarka busów do Niemiec FLOTEA, zaprogramowana tak, by porównywać ceny biletów u różnych przewoźników. Zachęcamy do jej wypróbowania również w formie aplikacji na Android!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł partnera ---
Podziel się: