Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:55
Reklama
Reklama

150 tys. złotych dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży - VIDEO

Sto pięćdziesiąt tysięcy złotych na zakup aparatu do echokardiografii, czyli USG serca, przekaże samorząd Łomży Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
150 tys. złotych dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży - VIDEO

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama