Rejestracja odbywa się poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów (https://irk.pb.edu.pl/2stopien/). Należy założyć konto w IRK, wpisać średnią ocen ze studiów I stopnia i ocenę na dyplomie oraz zapisać się na kierunek/kierunki studiów.
Kierunki studiów stacjonarnych II stopnia, na które prowadzona jest rekrutacja: architektura, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, biotechnologia, budownictwo, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka, automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, logistyka oraz zarządzanie i inżynieria produkcji.
Rekrutacja prowadzona jest także na studia niestacjonarne II stopnia na kierunki: architektura, architektura wnętrz, informatyka, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.
Więcej informacji: http://pb.edu.pl/blog/category/kandydaci/aktualnosci-kandydaci/

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze