Wynika z nich, że wyraźną większość głosów - ponad 40 procent - zdobył obecny prezydent Mariusz Chrzanowski z własnym komitetem. O drugie miejsce rywalizują Agnieszka Barbara Muzyk i z PiS z Maciejem Borysewiczem z Koalicji Obywatelskiej.
Możliwe, że dogrywki nie będą konieczne w Białymstoku i Suwałkach, gdzie także dotychczasowy włodarze zyskali największe poparcie
Brak na razie doniesień co do wyników elekcji radnych miejskich Łomży oraz radnych Sejmiku. Krajowe sondaże wskazują, że w samorządach województw wschodniej i części Polski najwięcej mandatów zdobywa PiS, ale niekoniecznie będzie rządzić, jeżeli koalicje zawiążą pozostałe ugrupowania.

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze