Obok łomżyniaków w turnieju występowały dwie drużyny z Ełku i Białegostoku. W zespole „Dziewiątki” prowadzonym przez Wojciecha Kamińskiego znaleźli się: Dominik Górski, Kacper Łętowski, Filip Konopka, Kacper Biedrzycki, Kacper Ciszewski, Sebastian Kuczewski, Filip Rogalski, Igor Pikuliński, Adam Krajewski, Adrian Macko, Jan Olszak, Wojciech Gardocki i Bartosz Chojnowski.
Najlepszym obrońcą turnieju uznano Dominika Górskiego, do All Stars trafił Wojciech Gardocki, a zawodnikiem drużyny wybrano Adriana Macko.
Trener zespołu Wojciech Kamiński po zawodach nie krył zadowolenie z wyniku.
– Co prawda gra nie była taka jak bym sobie tego życzył i trzeba jeszcze wykonać wiele pracy na treningach. Należy jednak powiedzieć, że młodzież jest zdolna i głodna zwycięstw, więc wszystko jest na dobrej drodze.
Wyniki łomżyńskiej drużyny: AK Młodych Żubrów Białystok - 11:28, UKS „Trójka” Ełk - 33:4, UKS „Nenufar” 5 Ełk - 14:45
Kolejność: 1) UKS „Nenufar” 5 Ełk, 2) AK Młode Żubry Białystok, 3) UKS „Dziewiątka” Łomża, 4) UKS „Trójka” Ełk.





![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze