Najprawdopodobniej osoba kierująca Oplem jadąc Aleją Piłsudskiego wymusiła pierwszeństwo Maździe jadącej Szosą Zambrowską w kierunku Zambrowa. W miejscu zdarzenia można spodziewać się utrudnień. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Reklama
Dwie osoby w szpitalu po wypadku na skrzyżowaniu
Około godziny 20:30 na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z Aleją Piłsudskiego doszło do wypadku z udział dwóch samochodów osobowych. Uderzenie było na tyle mocne, że Opel przewrócił się na bok.
- 28.06.2019 21:29 (aktualizacja 25.09.2023 21:45)

Reklama
![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze