Jak donosi Agnieszka Faryna po losowaniu zawodniczkom z Łomży przypadła grupa F, w której oprócz UKS 4 Łomża znalazły się drużyny Lider Biofarm Swarzędz, KKS Agapit Olsztyn i UKS Piątka Cztery trzy Lublin. Gospodarzem Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetek będzie Lider Biofarm Swarzędz.
- Warto dodać, że to to już trzeci awans naszych zawodniczek do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie rywalizować na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Jest to ogromna szansa dla naszych zawodniczek, ale też doskonała promocja Miasta Łomża - komentuje trener drużyny i prezes UKS 4 Łomża Marcin Piotrowski.

![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO] Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-sala-konferencyjna-w-szepietowie-otwarta-wzmocnienie-dla-doradztwa-rolniczego-w-regionie-1776763345.jpg)
Komentarze