Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Justyna znów wygrywa [FOTO]

Dwa kolejne zwycięstwa zanotowała Justyna Korytkowska (KS Prefbet-Sonarol). Najpierw na zawodach w Suchowoli zwyciężyła w XXVII Crossie Trzeźwości. Bieg był rozgrywany na dystansie 10km. Justyna, która uzyskała czas 36.03 wyprzedziła zawodniczkę Podlasia Białystok Katarzynę Jankowską. Ciekawostką jest, że całe podium zajęły młode mamy…

W tym samym biegu drugie miejsce zajął inny zawodnik z KS Prefbet-Śniadowo, Andrzej Leończuk (31.36 min). Natomiast ostatniego dnia września utytułowana biegaczka po bardzo wyczerpującej walce zwyciężyła w biegu przełajowym rozegranym w Gołdapi. Jak mówi sama zawodniczka nigdy w swojej ponad dwudziestoletniej karierze nie biegała na tak ciężkiej trasie jaka jest w Crossie Gołdapskim. Tym bardziej większa radość ze zwycięstwa.

Iwona Bernardelli zwyciężyła w 15 biegu Biegnij Warszawo. Zwycięstwo Iwony z czasem 35.22 min było jej 7-mą wygraną w tej imprezie.

Mateusz Niemczyk startując w Skórczu wywalczył drugą lokatę w III Biegu Wilka Kociewskiego na dystansie 5km a jego czas to 14.54 sek.