
Stowarzyszenie Sapere Aude serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą niezwykle istotnemu tematowi zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, która odbędzie się 10 grudnia 2024 r. o godzinie 10:30 w Domu Studenta RUBIKON przy ul. Wiejskiej 16a w Łomży.
Tematem przewodnim wydarzenia będą wyzwania, profilaktyka oraz wsparcie psychiczne młodych ludzi. W programie konferencji zaplanowano trzy panele tematyczne:
- Panel Ekspertów – dyskusja o profilaktyce zdrowia psychicznego,
- Panel Młodych – wymiana doświadczeń młodzieży,
- Prezentacja Programu wspierającego zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.
Konferencja stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów z ekspertami oraz uczestnikami. Zachęcamy media do publikacji zapowiedzi oraz relacji z wydarzenia – wspólnie możemy zwiększyć świadomość społeczną i podkreślić znaczenie działań na rzecz zdrowia psychicznego w naszym regionie.

![Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO] Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-debata-oxfordzka-w-lomzy-mlodzi-o-przyszlosci-video-1765459198.jpg)
![Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO] Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-koncert-mlodych-artystow-w-kolnie-piosenki-agnieszki-osieckiej-w-swiatecznym-klimacie-video-1765472203.jpg)
![Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO] Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-wieczor-wigilijny-pt-podzielmy-sie-oplatkiem-w-galerii-sztuki-iwo-swiatkowski-1765713473.jpg)
![Trzecia edycja konkursu „Nagradzamy NGO” [VIDEO] Trzecia edycja konkursu „Nagradzamy NGO” [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-trzecia-edycja-konkursu-nagradzamy-ngo-1765545369.jpg)

Komentarze