Biblioteka–Centrum Kultury w Szczuczynie zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe spotkanie autorskie z Marianną Moczydłowską, autorką poruszającej publikacji „Z głębi serca”. Wydarzenie odbędzie się 15 października 2025 roku (środa) o godzinie 16:00 w siedzibie instytucji przy ul. Łomżyńskiej 11.
Podczas spotkania autorka opowie o kulisach powstawania swojej książki, inspiracjach oraz o emocjach, które towarzyszyły jej podczas pisania. Nie zabraknie również okazji do rozmowy z czytelnikami i zdobycia autografu.
Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z twórcami i lubią spędzać czas w klimacie literackich rozmów. Spotkanie to doskonała okazja, by zatrzymać się na chwilę i posłuchać opowieści z głębi serca.

Komentarze