Nasza wystawa prezentuje niemal 100 żywych, egzotycznych motyli z różnych zakątków świata. Wszystkie owady latają swobodnie wśród odwiedzających – bez szyb, barier i ograniczeń. Zwiedzający mogą obserwować proces wykluwania, fotografować motyle, a także doświadczyć tego, jak przysiadają one na dłoniach, ramionach i ubraniach.
To nie tylko atrakcyjne wydarzenie wizualne, ale również innowacyjna forma edukacji biologicznej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.
MOSiR – Stadion Miejski
ul. Zjazd 18
Łomża










![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze