Łomżyński Klub Sportowy 1926 wraz z Urzędem Miasta w Łomży oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży organizuje mecz w którym przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Reprezentacja Artystów Polskich. Mecz zaplanowany został na 30 maja 2014r o godzinie 19:00 na stadionie miejskim w Łomży.
W meczu wystąpią między innymi: Piotr Świerczewski, Rafał i Marcin Mroczek, Rafał Maserak, Antek Królikowski, Przemek Cypryański, Tomasz Jachimek.
W składzie łomżyńskim w pierwszej połowie zobaczymy zawodników, którzy na co dzień występują w rozgrywkach trzecioligowych. W drugiej połowie przeciwnikiem Reprezentacji Artystów Polskich będą Oldboy'e Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.
W związku z krótkim terminem na organizację imprezy masowej, organizatorzy postanowili, że będzie to impreza z ograniczonym udziałem publiczności. Do sprzedaży na mecz Reprezentacji Artystów Polskich trafi 950 wejściówek. Wejściówki będzie można nabyć w sklepiku klubowym na Starym Rynku.

![Nar(e)wani Sportowcy – Zbigniew Dziekoński: kadra U13 Podlaskiego ZPN i rozwój piłki nożnej kobiet - [VIDEO] Nar(e)wani Sportowcy – Zbigniew Dziekoński: kadra U13 Podlaskiego ZPN i rozwój piłki nożnej kobiet - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nar-e-wani-sportowcy-zbigniew-dziekonski-kadra-u13-podlaskiego-zpn-i-rozwoj-pilki-noznej-kobiet-1769519224.png)
![Lokalne głosy w ogólnopolskim sporze o KSeF - [VIDEO] Lokalne głosy w ogólnopolskim sporze o KSeF - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-lokalne-glosy-w-ogolnopolskim-sporze-o-ksef-video-1769514205.jpg)
![Nowa hala remontowa w Łomżyńskim Pułku Logistycznym oficjalnie otwarta - [VIDEO] Nowa hala remontowa w Łomżyńskim Pułku Logistycznym oficjalnie otwarta - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-hala-remontowa-w-lomzynskim-pulku-logistycznym-oficjalnie-otwarta-video-1769672890.jpg)
![Niemiecka delegacja w powiecie łomżyńskim. Partnerstwo, przyjaźń i wizyta w Rybnie - [VIDEO] Niemiecka delegacja w powiecie łomżyńskim. Partnerstwo, przyjaźń i wizyta w Rybnie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-niemiecka-delegacja-w-powiecie-lomzynskim-partnerstwo-przyjazn-i-wizyta-w-rybnie-1769787550.jpg)

Komentarze