Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 18:49
Reklama
Reklama

Naćka i Wiki na podium w Kobierzycach k. Wrocławia

Natalia Naćka Kisiel i Wiktoria Wiki Kosmowska z łomżyńskiego Studia Tańca B.K.Step, zajęły I i II miejsce w kategorii Street Dance Solo 10-12 lat, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca "Kids battle".
Naćka i Wiki na podium w Kobierzycach k. Wrocławia
Natalia Naćka Kisiel i Wiktoria Wiki Kosmowska z łomżyńskiego Studia Tańca B.K.Step, zajęły I i II miejsce w kategorii Street Dance Solo 10-12 lat, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca "Kids battle",który odbył się 24 listopada br. w Kobierzycach k. Wrocławia.
Z pośród wszystkich startujących w eliminacjach uczestników jury wytypowało TOP 16, w której oczywiście znalazły się nasze tancerki. Następnie odbyły się walki pomiędzy wylosowanymi parami, aż do finału, gdzie naprzeciwko siebie stanęły Naćka i Wiki, pokonując tancerzy z miast: Katowic, Raszkowa, Dzierżoniowa, Wrocławia, Bielan, Kątów Wrocławskich i Kobierzyc. Po zaciętej walce i dodatkowej dogrywce szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Natalii dając jej zwycięstwo. I edycję "Kids Battle" oceniało jury w składzie: Polar (Co Jest Crew),Tobiasz Cygan (Simon Says) oraz Ewelina Krzak (Arteo).
 Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama