Reklama
Szpital Wojewódzki w Łomży - Neuromonitoring - VIDEO
W oddziale chirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wykonana została operacja tarczycy z wykorzystaniem neuromonitoringu.
- 17.03.2016 12:30 (aktualizacja 17.08.2023 02:28)

W oddziale chirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wykonana została operacja tarczycy z wykorzystaniem neuromonitoringu.
Reklama
Komentarze