Ok. godz. 11.30 oficer dyżurny straży pożarnej otrzymał telefon o pożarze forda focusa w Kupiskach. Kierująca samochodem na olsztyńskich numerach rejestracyjnych w porę zatrzymała pojazd w zatoczce autobusowej w pobliżu kościoła w Kupiskach i opuściła pojazd. Na miejscu pojawili się strażacy z PSP w Łomży, a także z OSP Nowogród. Mimo szybkiej interwencji niestety samochód doszczętnie spłonął.
GALERIA ZDJĘĆ
Reklama
Ford spłonął w Kupiskach - FOTO
Ok. godz. 11.30 oficer dyżurny straży pożarnej otrzymał telefon o pożarze forda focusa w Kupiskach. Kierująca samochodem na olsztyńskich numerach rejestracyjnych w porę zatrzymała pojazd w zatoczce autobusowej w pobliżu kościoła w Kupiskach i opuściła pojazd.
- 21.02.2016 11:55 (aktualizacja 16.08.2023 19:08)

Reklama
Komentarze