Minionej soboty w nocy około godziny 2:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zostali poinformowani przez przypadkowego przechodnia o mężczyźnie leżącym w śniegu na Osiedlu Centrum. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam znaleźli mocno wyziębionego 27-latka, który nie dał rady poruszać się o własnych siłach. Funkcjonariusze od razu na miejsce wezwali karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala.
Policjanci apelują - w przypadku zauważenia osób narażonych na zamarznięcie prosimy jak najszybciej poinformować o takiej sytuacji Policję dzwoniąc pod alarmowy numer telefonu 997 lub 112. NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI! Wystarczy jeden telefon żeby uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie.

Komentarze