Nie dziś jak planowano, lecz dopiero za kilka dni, otwarte zostanie miejskie lodowisko „Biały Orlik”. Powodem są problemy natury technicznej związane z chłodzeniem tafli. Jak poinformował MOSiR, obecnie na obiekcie pracuje serwis gwarancyjny. Nowy termin uruchomienia lodowiska nie jest jeszcze ustalony.
Więcej informacji na stronie: www.mosir.lomza.pl
Reklama
Lodowisko będzie czynne w późniejszym terminie
Nie dziś jak planowano, lecz dopiero za kilka dni, otwarte zostanie miejskie lodowisko „Biały Orlik”. Powodem są problemy natury technicznej związane z chłodzeniem tafli. Jak poinformował MOSiR, obecnie na obiekcie pracuje serwis gwarancyjny.
- 10.12.2012 12:57 (aktualizacja 03.08.2023 05:34)

Reklama
Komentarze