W łomżyńskiej Wecie po raz kolejny odbyła się akcja oddawania krwi. Tym razem przyświecało jej hasło: " Nie jesteś samotną wyspą w morzu ludzkich cierpień ". Akcja zakończyła się sukcesem-oddano 23.850 ml krwi.
Akcja organizowana była przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łomży. Akcją kieruje szkolne koło PCK pod kierunkiem Lecha Śleszyńskiego - nauczyciela religii w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Szkolne koło PCK poza organizacją zbiórek życiodajnego leku, prowadzi także szkolenia w zakresie ratownictwa przedmedycznego oraz organizuje akcje charytatywne dla potrzebujących.




Komentarze