Reklama
Volkswagenem w drzewo
Młody mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak jego samochód uderzył w drzewo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.
- 27.11.2012 12:40 (aktualizacja 14.08.2023 14:24)

Wczoraj, po godzinie 23.00 w gminie Jedwabne doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, kierujący volkswagenem golfem jadąc od strony miejscowości Konopki Chude w kierunku miejscowości Kajetanowo, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna z urazem głowy oraz ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają łomżyńscy policjanci.
Reklama
Komentarze