Reklama
22-latek zniszczył dwa samochody
Zambrowscy policjanci w miniony weekend zatrzymali sprawcę uszkodzenia dwóch pojazdów. Teraz 22-letni mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
- 27.11.2012 12:39 (aktualizacja 06.08.2023 13:50)

W minioną niedzielę około południa na terenie jednego z miejskich osiedli uszkodzone zostały dwa samochody osobowe. Zaalarmowani mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Po chwili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Zambrowa, który swoim postępowaniem spowodował straty w wysokości ponad 3000zł. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Reklama
Komentarze