W programie gry były m.in. zajęcia na ściance wspinaczkowej, strzelanie z łuku i wiatrówki, udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanemu, odnalezienie na łomżyńskim cmentarzu grobu postaci z historii Łomży i odnalezienie informacji o niej, przeprowadzenie wywiadu z weteranami harcerskimi o historii harcerstwa w latach 1950 -1960, zwiedzanie wystawy o tamtych czasach.
W grze uczestniczyło 36 harcerzy oraz uczniów łomżyńskich szkół. W rywalizacji patroli przyznano następujące miejsca:
I miejsce: 27 Łomżyńska Drużyna Wędrownicza „Gloria Victis”
II miejsce – patrol z Technikum Mechanicznego
III miejsce – 4 ŁDH „Panteon”
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Komentarze