Muzeum Przyrody w Drozdowie zaprasza na Koncert skrzypcowy z okazji 94. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wykonawcy: studentki Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz uczennice Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. F. Chopina w Warszawie:
skrzypce - Ewa Pomianowska, Natalia Zadrożna, Zofia Bizacka, Weronika Chajewska, Weronika Wrzosek. Przy fortepianie: Franciszek Jasionowski. Recytacje: Piotr Rzymyszkiewicz. Prowadzenie: Tomasz Mitraszewski. Opieka artystyczna: Katarzyna Bąkowska. W programie twórczość Karola Szymanowskiego, Marcelego Popławskiego, Gabriela Faure.
10 listopada 2012 r., godz. 18 00 , salon dworski Muzeum Przyrody w Drozdowie.
fot. museo.pl

Komentarze