Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta prezydent Łomży mówił o aktualnej sytuacji finansowej i organizacyjnej w MPK.
Po gorącej dyskusji i wielu pytaniach skierowanych do Janusza Nowakowskiego, który oficjalnie dyrektorem MPK zostanie 1. grudnia i głównej księgowej Elżbiety Zyskowskiej, radni jednogłośnie zdecydowali o zwiększeniu stawki za jeden wozokilometr z 2,96 zł na 3,30 zł. Dzięki temu będą mogli przyznać MPK jednorazową dotację z miejskiej kasy, czyli z pieniędzy mieszkańców Łomży... To natomiast oznacza, że w skarbonkę bez dna, którą jest MPK wrzucimy kolejne tysiące...
Zapraszamy już wkrótce na materiał telewizyjny z sesji, a w nim Elżbieta Zyskowska, główna księgowa MPK, powie od czego zaczęły się problemy w przedsiębiorstwie i dlaczego narastały. Janusz Nowakowski natomiast przedstawi swoje pomysły jak można rozwiązać kłopoty MPK.
Reklama
Radni ponownie przyznają dotację MPK
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta prezydent Łomży mówił o aktualnej sytuacji finansowej i organizacyjnej w MPK
- 30.10.2012 15:21 (aktualizacja 06.08.2023 19:56)

Reklama
Komentarze