Przed dniem Wszystkich Świętych uruchomione będą sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ulic: Sikorskiego-Zawadzka i Sikorskiego-Wyszyńskiego.
Odcinek ul. Sikorskiego od Szosy Zambrowskiej do ul. Zawadzkiej będzie nadal wyłączony z ruchu, a przebudowana już część tego odcinka od ul. Zawadzkiej do ul. Starej zostanie udostępniona do parkowania pojazdów na czas 1 i 2 listopada.
fot.: gadzetomania.pl

Komentarze