Reklama
Pieszy zginął na miejscu
Potrącony przez opla pieszy zginął na miejscu. Jak doszło do tej tragedii na drodze z Jeziorka do Piątnicy wyjaśniają łomżyńscy policjanci.
- 21.10.2012 19:56 (aktualizacja 12.07.2023 21:14)

Pięć minut przed godziną 2 minionej nocy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w powiecie łomżyńskim na trasie łączącej miejscowość Jeziorko z Piątnicą. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem vectra 19-letni mieszkaniec Łomży oślepiony przez nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd potrącił idącego najprawdopodobniej środkiem pasa ruchu 22-letniego pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała pieszy łomżanin zginął na miejscu. Okoliczności tej tragedii wnikliwie badają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Reklama
Komentarze