
Wspólne ćwiczeniana na terenia Zakładu Karnego w Czerwonym Borze odbyli funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej. Według scenariusza mundurowi uzyskali informację o znalezieniu niebezpiecznego ładunku na terenie zakładu. Następnie po ewakuacji zainscenizowane zostało wzięcie zakładnika przez osadzonych. Na zakończenie ćwiczeń odbył się pokaz z działań Straży Granicznej w czasie próby odbicia osoby zatrzymanej w trakcie deportowania.
Źródło: www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze