Pierwsza zakończona część bulwarów nie jest ogrodzona, dlatego też łomżyniacy wieczorami wybierają to miejsce na jesienne spacery. A, że pogoda sprzyja to spacerowiczów pojawia się coraz więcej.
Obecnie pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej na bulwarach sadzą drzewka i krzewy.









Komentarze