Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:16
Reklama
Reklama

Łomżyńska fundacja "Ocalenie" otrzymała Grand Prix

Fundacja "Ocalenie" otrzymała wczoraj (06.09) Grand Prix w konkursie na inicjatywę pozarządową w Warszawie w roku 2011 przyznawane przez Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.
Łomżyńska fundacja "Ocalenie" otrzymała Grand Prix
Fundacja "Ocalenie" otrzymała wczoraj (06.09) Grand Prix w konkursie na inicjatywę pozarządową w Warszawie w roku 2011 przyznawane przez Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Centrum Pomocy Cudzoziemcom otrzymało również nagrodę w kategorii "najlepsza inicjatywa pozarządowa- pomoc społeczna".

Serdecznie gratulujemy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama