Celem projektu jest aktywizacja społeczno zawodowa młodzieży w wieku od 15 do 24 lat, poprzez jej powrót do systemu edukacji, zdobycie zawodu oraz usamodzielnienie się.
Zajęcia przewidziane w projekcie będą trwały od września 2012 do maja 2013r. Uczestniczyć w nich będzie 110 młodych osób z województwa podlskiego.
Opis projektu:



Komentarze