Wszyscy wiemy, że zakup podręczników szkolnych to wielki wydatek. 29 czerwca w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Łomży (Marii Curie-Skłodowskiej 1, budynek „starego szpitala") rozpocznie się giełda podręczników.
Od jutra w bibliotece będzie można zostawić niepotrzebne już książki i nieodpłatnie wziąć te, z których dzieci będą korzystały w kolejnym roku szkolnym.
Akcja ma na celu pośredniczenie w wymianie wszystkich podręczników szkolnych.
W pierwszej kolejności pragniemy pomóc uczniom z rodzin najbardziej potrzebujących – tłumacza pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Łomży.
Giełda będzie trwała od 29 czerwca 2012 r. do 30 września 2012 r. w godz. 8.00 – 15.00 w dniach pracy biblioteki (z wyjątkiem sobót).
Podręczniki, które nie znajdą nowego właściciela przechowywane będą w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży przez okres 1 roku – do następnej giełdy
Fot.: www.wroclaw.olx.pl

![Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO] Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-debata-oxfordzka-w-lomzy-mlodzi-o-przyszlosci-video-1765459198.jpg)
![Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO] Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-koncert-mlodych-artystow-w-kolnie-piosenki-agnieszki-osieckiej-w-swiatecznym-klimacie-video-1765472203.jpg)
![Piernikowe Warsztaty – dzieci z Kupisk pieką i dekorują świąteczne pierniki [VIDEO] Piernikowe Warsztaty – dzieci z Kupisk pieką i dekorują świąteczne pierniki [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-piernikowe-warsztaty-dzieci-z-kupisk-pieka-i-dekoruja-swiateczne-pierniki-video-1765295499.jpg)


Komentarze