Koncerty takich gwiazd jak Żuki i Mezo oraz zawody Strongman to główne atrakcje Festynu na imieniny Jana z Kolna.
Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i karuzela. Jak co roku zarówno mieszkańcy Kolna i wszyscy goście bawili się znakomicie.
- W tym roku imieniny Jana z Kolna są szczególne, ponieważ mamy bardzo fajny jubileusz: 110 – lecie istnienia Banku Spółdzielczego w Kolnie. – mówi Andrzej Duda, burmistrz Kolna. - Bank Spółdzielczy i Starostwo Powiatowe są współorganizatorami dzisiejszej imprezy. Mamy sporo atrakcji; Puchar Narodów Strongman, zespół Żaki, wystąpi także Mezo, a oprócz tego odbędzie się wiele konkursów z nagrodami. Mam nadzieję, że Kolniacy i wszyscy goście będą miło wspominać dzisiejszy piknik przez długi czas.
Reklama
Imieniny Jana z Kolna
Koncerty takich gwiazd jak Żuki i Mezo oraz zawody Strongman to główne atrakcje Festynu na imieniny Jana z Kolna.
- 26.06.2012 10:41 (aktualizacja 04.08.2023 19:25)

Reklama

![Rekordowa zima w Łomży. 1700 ton soli i tysiące kilometrów pracy - [VIDEO] Rekordowa zima w Łomży. 1700 ton soli i tysiące kilometrów pracy - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-rekordowa-zima-w-lomzy-1700-ton-soli-i-tysiace-kilometrow-pracy-video-1771787529.png)



Komentarze