W najbliższą sobotę, 2. czerwca o godz. 20:00 odbędzie się piłkarski spektakl muzyczny ŁAWKA REZERWOWYCH. Spektakl będzie można zobaczyć na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego PERSPEKTYWA przy ul. Ks. Anny. Wstęp wolny.
"Ławka Rezerwowych" to niezwykle zabawna komedia muzyczna Michała Walczaka i Marcina Kołaczkowskiego, z przymrużeniem oka ukazująca naszą reprezentację poza boiskiem. Życie zawodników to przecież nie tylko gra, ale też podróże, pobyty w hotelach, opracowywanie strategii, konferencje prasowe. A tu może zdarzyć się wszystko – zamach terrorystyczny, musztra wojskowa, szturm gorących fanek...
Poznajmy zatem najlepszych z najlepszych, wybranych z setek, wybitnych i niestrudzonych wojowników o honor polskiej piłki – zawodników reprezentacji. Jędrek to pewny siebie, potężny władca bramki. Ma jednak jedną słabość - panicznie boi się terrorystów, ma na ich punkcie prawdziwą obsesję – każda podróż autokarem, czy wejście na boisko jest dla niego prawdziwym wyzwaniem. Gerard jest "gwiazdą" ligi francuskiej. Mimo, że ciągle grzeje ławkę rezerwowych, pręży się jak paw i dumnie
opowiada o francuskich standardach i profesjonalizmie. Kopyto to prawdziwy "obrońca-taran". Nokautuje bramkarzy i kolekcjonuje czerwone kartki. Bezwzględny patriota, głęboko wierzący, gra dla Kazimierza Deyny. Piotruś – nowicjusz, który naiwnie wierzy w sukces i ma największą motywację do gry. Niestety słabo radzi sobie z problemami i ze wszystkim zwraca się do mamy. Gwiazda drużyny, grający w reprezentacji od lat – kapitan Romek ma lekkie problemy miłosno – alkoholowo -
hazardowe, ale za to świetnie prezentuje się na zdjęciach jako lider.
Zabawne dialogi i komiczne sytuacje wzbogacone nowymi aranżacjami znakomitych przebojów Andrzeja Zauchy (m.in. "Baby ach te baby", "Już taki jestem zimny drań", "Wymyśliłem Ciebie", czy "Czarny Alibaba") oraz jedynymi w swoim rodzaju komentarzami Tomasza Zimocha.
W spektaklu udział biorą:
Mateusz Damięcki / Lesław Żurek, Michał Piela, Jacek Lenartowicz
Maciej Makowski, Zbigniew Fil i in.
choreografia - Paulina Andrzejewska
kierownictwo muzyczne - Andrzej Perkman
przygotowanie wokalne - Piotr Hajduk
koordynacja pracy artystycznej - Natalia Słoma
dialogi - Michał Walczak & Team
scenariusz i reżyseria - Marcin Kołaczkowski
produkcja - Marcin Kołaczkowski & Paweł Prokopczuk
Oficjalna prapremiera spektaklu - 30 grudnia 2011 roku - Teatr Syrena
Łomża: Spektakl "Ławka rezerwowych" już w sobotę!
W najbliższą sobotę, 2. czerwca o godz. 20:00 odbędzie się piłkarski spektakl muzyczny ŁAWKA REZERWOWYCH. Spektakl będzie można zobaczyć na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego PERSPEKTYWA przy ul. Ks. Anny. Wstęp wolny.
- 30.05.2012 11:50 (aktualizacja 03.08.2023 21:04)

Reklama
![Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO] Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-debata-oxfordzka-w-lomzy-mlodzi-o-przyszlosci-video-1765459198.jpg)
![Piernikowe Warsztaty – dzieci z Kupisk pieką i dekorują świąteczne pierniki [VIDEO] Piernikowe Warsztaty – dzieci z Kupisk pieką i dekorują świąteczne pierniki [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-piernikowe-warsztaty-dzieci-z-kupisk-pieka-i-dekoruja-swiateczne-pierniki-video-1765295499.jpg)
![Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO] Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-koncert-mlodych-artystow-w-kolnie-piosenki-agnieszki-osieckiej-w-swiatecznym-klimacie-video-1765472203.jpg)

![Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO] Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-wieczor-wigilijny-pt-podzielmy-sie-oplatkiem-w-galerii-sztuki-iwo-swiatkowski-1765713473.jpg)
Komentarze